Serviss

profesionāla attieksme | inovatīvi risinājumi

MRK SERVISS piedāvā

Jebkuru energosistēmu veiksmīga ilgtermiņa darbība ir atkarīga no ekspluatācijas tehniskā atbalsta. Uzņēmums saviem klientiem piedāvā veikt dažādu apjomu servisa darbus – sākot no atsevišķiem servisa pakalpojumiem pēc klienta pieprasījuma un beidzot ar energoobjekta pilna tehniskā servisa un kompleksās ekspluatācijas nodrošināšanu ikdienā. Uzņēmuma apkalpojamo iekārtu sarakstā ir tādu pasaulē atzītu ražotāju kā Viessmann, Ygnis, Buderus, Binder, Tedom, MWM, Jenbacher, Veishaupt, Elco Klockner, Verdesis u. c. iekārtas. Gāzes un koksnes kurināmā apkures katli, elektrostacijas, biogāzes sagatavošanas iekārtas, sūkņi, automātikas vadība, apkures katlu degļi – tā ir tikai neliela daļa no iekārtām, ko klienti uztic mūsu uzņēmuma speciālistiem, kuri var veikt gan tehniskās apkopes un regulēšanas, gan vidējos un kapitālos remontus. Remontdarbi tiek izpildīti pie klienta uz vietas vai uzņēmuma aprīkotā remontdarbnīcā.

karodzini
rrkd

Darbības virzienipakalpojumu veidi un struktūra

Konstrukcijas

Liela diametra dūmeju un skursteņu ražošana un pēc pasūtītāju iesniegtajiem tehniskajiem projektiem izstrādātu unikālu metālkonstrukciju izgatavošana no melnā tērauda, nerūsējošā tērauda un alumīnija.

Enerģētikas objekti

Katlumājas, elektrostacijas un kurināmā ieguves, sagatavošanas un apstrādes, siltumenerģijas akumulācijas un citas ar enerģijas ražošanu saistītās tehnoloģijas un inženierbūves

Investīciju projekti

Galvenie investīciju projekti ir tādu energoobjektu būvniecība un ekspluatācija – energoresurss ir dabasgāze, biogāze, atkritumu poligonu gāze, koksnes šķelda un granulas, kā arī vējš un ūdens.

Piedāvājampakalpojumu veidi un struktūra

KonstrukcijasMRK SERVISS

dūmeju un skursteņu ražošana

metālkonstrukciju izgatavošana

konstrukcijas no melnā tērauda, nerūsējošā tērauda un alumīnija

Energo objektiMRK SERVISS

Katlumājas

Elektrostacijas

siltumenerģijas akumulācija

Investīciju projektiMRK SERVISS

dabasgāze,

atkritumu poligonu gāze

koksnes šķelda un granulas, kā arī vējš un ūdens

Uz drīzu tikšanos

un veiksmīgu sadarbību